Pro grids, Pro builder errors

Wolne dyskusje na każdy temat.

Pro grids, Pro builder errors

Postprzez Aeinewen » 27 Wrz 2018, 03:06

Witam, od niedawna zaczynam zabawę ww game development i sumie nie do końca traktuje to jako zabawę. Mało rzeczy życiu mnie interesuje ale ta akurat tak. Nie o tym temacik :D Czy y moi drodzy developerzy, jako iż jesteście bardziej doświadczeni ode mnie możecie udzielić mi odpowiedzi na pytanie. Czy po zaimportowaniu pro buildera i pro grida, które wg mnie są niemalże niezbędnym narzędziem do tworzenia gry macie mnóstwo pojawiających się Błędów konsoli? Jak sobie z tym poradzić? Gdy używam HDR template to problemów jest od groma. To co stworze zawsze jest błędem, pojawia się na różowo. Jeszcze pytanie jedno jak zainstalować shader Grapha do projektu gry który nie ozywa HDR template'a ani innych tylko jest budowany na standardowym 3D?
Aeinewen

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Pro grids, Pro builder errors

Postprzez Ether_141 » 28 Wrz 2018, 17:55

Nie, nie mamy, ponieważ błędy w konsoli oznaczają jakiś problem. Musisz czytać treść tych błędów i próbować je rozwiązać. Pobrałeś ten Asset z Asset Stora?
Awatar użytkownika
Ether_141

Re: Pro grids, Pro builder errors

Postprzez Aeinewen » 28 Wrz 2018, 23:19

Tak pobierałem i importowałem z Asset Store. Problem rozwiązałem. Wystarczyło instalować pro buildera i grids z Pack Menagera zamiast importować z Asset Stora. Nie pojawiają się wtedy też problemy gdy ozywam HDR Template. Wszystko śmiga git. Ale już przy okazji zapytam czy czekają mnie jakieś przykre konsekwencje jeśli na stworzonym nowym projekcie na HDR templacie osunę post processing, przykładową scenę, camere, i Volume Settings?
Aeinewen

Wróć do Off-topic

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości