Poważny Błąd!!!

Ogólne pytania na temat Unity3D

Poważny Błąd!!!

Postprzez ZooMMel » 23 Wrz 2018, 08:33

Mam bardzo poważny błąd i pytam się was co ja mam zrobić z tym błędem jak go naprawić???

Przy spróbowaniu zbudować gry (build setting i build) wyskakują mi 3 błędy w konsoli.

UnityException: Build path contains project built with "Create Visual Studio Solution" option, which is incompatible with current build settings. Consider building your project into an empty directory.
UnityEditor.WindowsStandalone.WindowsDesktopStandalonePostProcessor.CheckSafeProjectOverwrite (BuildPostProcessArgs args) (at C:/buildslave/unity/build/PlatformDependent/WinPlayer/Extensions/Managed/WindowsDesktopStandalonePostProcessor.cs:58)
DesktopStandalonePostProcessor.PostProcess (BuildPostProcessArgs args) (at C:/buildslave/unity/build/Editor/Mono/BuildPipeline/DesktopStandalonePostProcessor.cs:38)
UnityEngine.GUIUtility:ProcessEvent(Int32, IntPtr)

Build completed with a result of 'Failed'

UnityEditor.BuildPlayerWindow+BuildMethodException: 2 errors
at UnityEditor.BuildPlayerWindow+DefaultBuildMethods.BuildPlayer (BuildPlayerOptions options) [0x0021f] in C:\buildslave\unity\build\Editor\Mono\BuildPlayerWindowBuildMethods.cs:187
at UnityEditor.BuildPlayerWindow.CallBuildMethods (Boolean askForBuildLocation, BuildOptions defaultBuildOptions) [0x0007f] in C:\buildslave\unity\build\Editor\Mono\BuildPlayerWindowBuildMethods.cs:94

POMOCY!!!
ZooMMel

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Poważny Błąd!!!

Postprzez EvilArev » 23 Wrz 2018, 09:30

Szybki trik na przetłumaczenie treści błędu: https://translate.google.com/#en/pl/Con ... 0directory.
EvilArev

Postprzez ZooMMel » 23 Wrz 2018, 11:51

No dobra ale co mam zrobić, co to jest empty directory?
ZooMMel

Postprzez EvilArev » 23 Wrz 2018, 13:16

Pusty katalog. Najwyraźniej próbowałeś zrobić builda w fodlerze, w którym były pliki Visual Studio. Stwórz nowy, PUSTY folder i w nim zrób builda.
EvilArev

Postprzez Hostur » 23 Wrz 2018, 19:59

Kod: Zaznacz wszystko
"co to jest empty directory?"

kończ waść wstydu oszczędź
Hostur

Wróć do Wsparcie Unity

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości