Poszukiwane osoby do projektu.

Szukam/Dam pracę

Poszukiwane osoby do projektu.

Postprzez Tymot372 » 21 Wrz 2019, 14:24

Jeżeli chciałbyś zwiększyć swoje umiejętności z zakresu unity, to możesz dołączyć do mojej ekipy.
Teraz kilka uwag:
1. Szukam raczej osób mało zaawansowanych ewentualnie średnio zaawansowanych, bo osoby dobrze programujące w unity będą się nudzić przy tych projektach.
2. Zależy mi szczególnie na osobach w wieku szkolnym, bo sam w nim jestem tak jak reszta ekipy którą udało mi się na razie skompletować.
3. NIE PŁACE ZA TE PROJEKTY KTÓRE ZROBIMY RAZEM. Gdybyśmy na nich zarobili to podzielimy się zyskami, ale jeżeli nie zarobią, to ja nie płacę z własnej kieszeni.
3.1. Jest to projekt naukowo hobbystyczny i głównym jego celem jest nauczenie się jak największej ilości rzeczy oraz pracy w grupie.
4. Może to być 1 projekt, może się okazać że nic z tego nie wyjdzie, a może zrealizujemy razem wiele projektów i kiedyś przerodzi się to w studio tworzące gry i aplikacje. Jedno jest pewne, jeżeli nie spróbujemy to się nie dowiemy. Zawsze warto spróbować!!!

Potrzebujemy jeszcze:
Około dwóch programistów i animatora(pamiętaj wcale nie musisz być super dobry, w tym projekcie chodzi o to, żeby się wiele nauczyć).

Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz do mnie na maila: infocube.yout@gmail.com
Tymot372

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość