Poszukuję Teamu do tworzenia

Szukam/Dam pracę

Re: Poszukuję Teamu do tworzenia

Postprzez Piotrekkks » 17 Gru 2018, 01:10

Jestem początkujący więc dużo potrafić nie potrafię troche blender unity co i gdzie i jak i po trochę uczę się C++ ale najgorzej właśnie mam z c++ nie wszystko tam rozumiem.
Może i masz rację nic nie umiem ale chyba po to się uczymy?
Nie chcę robić jakieś zaawansowane gry Ponieważ pracowała by pewnie jedna osoba bo ja mógłbym tylko pomagać a tu sprawiedliwości nie widzę.. Lepiej jak robią to 2 osoby wspólnie. Po prostu chce się na nauczyć i po to jest te forum :D może ktoś przygarnie mnie pod swoje skrzydła
Piotrekkks

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postprzez Ether_141 » 17 Gru 2018, 01:47

Ale wiesz że w Unity się pisze w C#? Poza tym nie wydaje mi się, że robienie gry to jest sposób na nauke. Ja bym po prostu zaczął oglądać, czytać jakieś kursy i zaczął się uczyć. Jak coś to wysłałem Ci wiadomość na priv, zawsze mogę pomóc w nauce i z problemami jakie napotkasz.
Awatar użytkownika
Ether_141

Postprzez dawid621 » 17 Gru 2018, 06:58

Nie wiem kto o zdrowych zmysłach wszedłby z Tobą w ten układ. Nikt raczej tutaj nie ma na tyle wolnego czasu ani nie pracuje w wolontariacie żeby poświęcać swój wolny czas, zupełnie za darmo na uczenie Ciebie, czy robienie Ci pojektu. Tym bardziej że z Twojej strony jest 0 inicjatywy - nawet nie wiesz w jakim języku programuje się w Unity.
Jak masz jakiś pomysł na grę, to zacznij ją robić samemu, tym bardziej jeśli nie wiesz w jaką stronę chciałbyś iść w gamedevie. Będziesz miał okazję zasmakować trochę modelowania, animacji, programowania itp. W necie jest masa tutków do wszystkiego, więc trzeba tylko dobrych chęci. Jeśli będziesz miał jakieś KONKRETNE problemy to również chętnie pomogę.
dawid621

Postprzez Piotrekkks » 17 Gru 2018, 11:44

Ether_141 napisał(a):Ale wiesz że w Unity się pisze w C#? Poza tym nie wydaje mi się, że robienie gry to jest sposób na nauke. Ja bym po prostu zaczął oglądać, czytać jakieś kursy i zaczął się uczyć. Jak coś to wysłałem Ci wiadomość na priv, zawsze mogę pomóc w nauce i z problemami jakie napotkasz.

A przepraszam pomyliłem się heh wiem wiem bo pisałem ale napotkałem problem powtarzające się pętli scen i nie mogłem tego usunąć i nie mogłem znaleźć rozwiązania tego..
Pisałem już trochę w C# więc troszkę ogarniam kursy oglądam o tym.

dawid621 napisał(a):Nie wiem kto o zdrowych zmysłach wszedłby z Tobą w ten układ. Nikt raczej tutaj nie ma na tyle wolnego czasu ani nie pracuje w wolontariacie żeby poświęcać swój wolny czas, zupełnie za darmo na uczenie Ciebie, czy robienie Ci pojektu. Tym bardziej że z Twojej strony jest 0 inicjatywy - nawet nie wiesz w jakim języku programuje się w Unity.
Jak masz jakiś pomysł na grę, to zacznij ją robić samemu, tym bardziej jeśli nie wiesz w jaką stronę chciałbyś iść w gamedevie. Będziesz miał okazję zasmakować trochę modelowania, animacji, programowania itp. W necie jest masa tutków do wszystkiego, więc trzeba tylko dobrych chęci. Jeśli będziesz miał jakieś KONKRETNE problemy to również chętnie pomogę.
Każdy ma inny sposób ja jestem praktykiem.

Niektórzy ludzie nie myślą jak Ty pesymistyczne tylko pomagają potem mają z tego zatysfakcje że czegoś nauczyli a ktoś stworzy dobra grę.. 0 inicjatywy? Po prostu pomylił mi się programy.. A C# pisze w Virtual Studio.
Nie chcę żeby ktoś robił mi projekt już to pisałem.. Porostu szukam nauczyciela.. Chęci mam
Naradzie miałem programowanie i modelowanie
Piotrekkks

Postprzez Ether_141 » 17 Gru 2018, 15:05

*Visual Studio nie Virtual :P Jak już kolega dawid napisał, raczej nie znajdziesz takiej dobrej duszy, która będzie poświęcać swój wolny czas na "naukę" Ciebie za darmo. Jak wspominaliśmy, możemy pomóc Ci z konkretnymi problemami, ale ty musisz się uczyć sam, z wszelkiego rodzajów poradników czy kursów, których jest masa w internecie.
Awatar użytkownika
Ether_141

Postprzez Piotrekkks » 18 Gru 2018, 10:16

Ether_141 napisał(a):*Visual Studio nie Virtual :P Jak już kolega dawid napisał, raczej nie znajdziesz takiej dobrej duszy, która będzie poświęcać swój wolny czas na "naukę" Ciebie za darmo. Jak wspominaliśmy, możemy pomóc Ci z konkretnymi problemami, ale ty musisz się uczyć sam, z wszelkiego rodzajów poradników czy kursów, których jest masa w internecie.

Uczę się z "łinternetów" ale to powoli idzie wszystko trzeba robić powoli
Piotrekkks

Postprzez Palanthir » 18 Gru 2018, 10:24

dokładnie powoli, powoli rób jakiś prototyp. Ja uczę się jakieś 2 lata i nadal uważam, że mało wiem ;)
Palanthir

Postprzez Ether_141 » 18 Gru 2018, 13:41

Programista uczy się cały czas. Co chwile poznajesz jakieś nowe funkcje, klasy. Nie myślałeś chyba że się w tydzień nauczysz programować i zrobisz gre w miesiąc na której zarobisz kilkadziesiąt tysięcy :) . Powoli..
Awatar użytkownika
Ether_141

Postprzez Piotrekkks » 18 Gru 2018, 20:03

Ether_141 napisał(a):Programista uczy się cały czas. Co chwile poznajesz jakieś nowe funkcje, klasy. Nie myślałeś chyba że się w tydzień nauczysz programować i zrobisz gre w miesiąc na której zarobisz kilkadziesiąt tysięcy :) . Powoli..

Szczerze myślałem nad grą którą jest takiej niskiej jakości tzn klikasz i przełącza z sceny na scenę i nic więcej ;P
Coś takiego a uczyć bym się uczył ciągle właśnie na tej grze i na swoich błędach a nie jakaś zaawansowana gra..
Piotrekkks

Postprzez Ether_141 » 18 Gru 2018, 21:43

To powodzenia w nauce. Jak coś to pisz ;)
Awatar użytkownika
Ether_141

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości