SlenderStarterKit

Modele / Skrypty / Textury / Fonty / Dźwięki / etc.

SlenderStarterKit

Postprzez grzegorz2047 » 03 Paź 2012, 21:24

Chciałbym przedstawić wam mój projekt, który znacznie skraca stworzenie gry typu Slender w Unity3D.
W projekcie zostały stworzone 2 przykładowe sceny:
- scena, gdzie rozgrywa się cała gra
- scena końcowa

Jako że jest to StarterKit, to nie jest to gotowa gra i trzeba włożyć troszkę pracy aby zaplanować wygląd "Slendera", teksturkę kartek, stworzenie własnej mapy, i napisanie swojego zakończenia gry po uzbieraniu odpowiedniej ilości kartek. :D

Jedynym minusem w tej wersji Kitu jest słabe AI, które zostało użyte z FPSTutorial, ale ogólnie działa poprawnie na otwartym terenie.

Cały projekt udostępniany jest na zasadzie Creative Commons, więc pozwala także na sprzedaż gry stworzonej poprzez starter, ale pod warunkiem ujęcia twórców assetów zawartych w SlenderStarterKit.

Serdecznie zapraszam do testowania i do proponowania nowych rozwiązań do projektu.

hasło do archiwum to : grzegorz2047

UWAGA!!! Archiwum jest samorozpakowujące się, więc zawiera format .exe !!!!
Link do pobrania:
(Klikając tu wspierasz Mnie):http://adf.ly/DOxe7
(czysty link):http://dl.dropbox.com/u/32832372/Projekty%20-%20Unity3D/SlenderStarterKit.exe
grzegorz2047

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: SlenderStarterKit

Postprzez Safeguard » 03 Kwi 2013, 20:34

Na podstawie twojego SlenderStarterKita stworzyłem swoją pierwszą gręi jestem zadowolony. Podeszłem do tematu bez żadnej wiedzy, a i tak gra jest zrobiona i działa, więc dzięki wielkie:)
Safeguard

Postprzez grzegorz2047 » 03 Kwi 2013, 20:46

Safeguard napisał(a):Na podstawie twojego SlenderStarterKita stworzyłem swoją pierwszą gręi jestem zadowolony. Podeszłem do tematu bez żadnej wiedzy, a i tak gra jest zrobiona i działa, więc dzięki wielkie:)

:) Nie sądziłem, że ktoś będzie z tego korzystał. Tyle to już tu leży ;) Ważne, że Ci się udało xd
grzegorz2047

Postprzez Barti » 20 Kwi 2015, 22:56

Dzięki w końcu stworzyłem swojego slendera tylko, że poprawiłem troszkę AI ;)
www.unitypl.zuuz.pl www.mwin.pl Zajmuję się Unity już 4 lata :D
Barti

Miejscowość: Bytów

Wróć do Zasoby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość