[Android][Steam] Head Bumper: Editcraft

Tutaj możesz pochwalić się efektami swojego dzieła, lub poznać opinie innych.

[Android][Steam] Head Bumper: Editcraft

Postprzez kubpica » 21 Wrz 2020, 22:20

W tej grze każdy może tworzyć swoje platformowe poziomy oraz grać i oceniać poziomy innych.
Jest też tryb niekończącego się tunelu z losowo generowanymi pułapkami i wyzwania, pozwalające uzyskać niestandardowe części ciała, które pozwalają na stworzenie własnej, niepowtarzalnej postaci w wybranych kolorach i kombinacjach części ciała.

Steam: https://store.steampowered.com/app/1398 ... Editcraft/
Android: https://play.google.com/store/apps/deta ... HeadBumper

Gra na Androidzie jest darmowa, na Steam kosztuje jednego dolara (0.99USD = 3,59zł), ale na Steam będzie rozwijana o dodatkowe funkcje jak multiplayer i edytor niestandardowych klocków.

Na Androidzie rozgrywka może przypominać trochę bardziej rozbudowanego Flappy Birda z edytorem poziomów, ale na Steam chcę rozwinąć ją w coś bardziej zaawansowanego.
Gra zaczyna jako prosta platformówka i endless runner, ale jej długoterminowy cel to powoli przeistoczyć się w "platformową piaskownicę", w której gracze będą mogli tworzyć różnego rodzaju zawartość i dzielić się nią z innymi. Będziemy pracować nad dodaniem trybu swobodnego budowania w otwartym świecie, w którym gracze będą mogli tworzyć własne bloki, stwory, narzędzia, recepty wytwarzania i importować je z magazynu z zasobami do swoich światów. Możliwości na jeszcze więcej trybów gry jest bardzo wiele.

Aktualnie gra posiada dwa tryby gry i edytor poziomów pozwalający na dzielenie się swoimi mapami z innymi graczami. W najbliższej przyszłości chcemy rozszerzyć edytor o nowe możliwości oraz wprowadzić edytor rysowania niestandardowych klocków. Chcemy również wprowadzić tryb wieloosobowy, w którym mógłbyś rywalizować lub współpracować z innymi graczami na mapach twoich, lub innych graczy.
W dalszej przyszłości moglibyśmy stworzyć tryb proceduralnie generowanego otwartego świata, do którego można by dodawać zawartość tworzoną przez Ciebie lub innych graczy.

Aktualnie gra posiada dwa tryby gry:

Tryb Freerun jest eksperymentalną odmianą endless runnera, w której gracz unosi się nad przepaścią za pomocą przedmiotów superskoku i jego zadaniem jest przebyć w ten sposób jak największy dystans. Gracz po drodze natrafia na różne przeszkody oraz na zbieralne przedmioty. Można bić rekordy w dwóch kategoriach: najlepszy dystans podczas pojedynczej próby oraz liczba punktów osiągnięta w pięciu próbach. Za osiągnięcie określonych wyników gracz otrzymuje nagrody.

Tryb Kampanii składa się z poziomów społeczności. Celem gracza jest odszukać jeden z klocków mety, przemierzając platformowy świat złożony z różnego rodzaju klocków. Dotknięcie każdego typu klocka powoduje inne działanie - są klocki popychalne, eksplodujące i wiele innych. Działania klocków można ze sobą łączyć za pomocą kabli programujących. Każdy poziom zawierający zbieralne gwiazdki można ukończyć na dwa sposoby - odnajdując wszystkie gwiazdki lub od razu udając się do klocka mety. Zebranie wszystkich gwiazdek na poziomie daje więcej punktów doświadczenia i innych nagród. Każdy gracz może stworzyć własny poziom oraz grać i oceniać poziomy innych. Ukańczając wyróżnione poziomy możesz zdobyć specjalne nagrody jakimi są niestandardowe części ciała dla twojej postaci.

Dzięki Dostosowywaniu postaci każdy gracz może skomponować swój unikalny wygląd. Można mieszać ze sobą różne typy części ciała i nadawać im niestandardowe kolory. Możemy również zmieniać parametry naszej postaci takie jak: wysokość skoku, prędkość poruszania się oraz zwinność. Im większy rank osiągnąłeś za pomocą punktów doświadczenia, tym więcej punktów statystyk możesz przydzielić.

Zapraszam również na oficjalnego Discorda gry: https://discord.gg/FgAqRNG
kubpica
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 Wrz 2020, 16:34
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Wróć do Projekty w realizacji i ukończone

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron