Strona 1 z 1

TomorrowLost

PostWysłany: 13 Lis 2019, 21:18
przez jarkozpl
Tytuł: Tomorrow Lost
Gatunek: Realistic Survival
Realizacja: Bezelix, Jarkozpl
Data rozpoczęcia: 12/02/2018r.
Opis: Po rozprzestrzenieniu się wirusa zombi, świat jest na skraju samo zniszczenia. Okazuje się jednak, że niektórzy są na wirus odporni i teraz muszą walczyć o życie budując schrony, poszukując bądź wytwarzając jedzenie i przedmioty, oraz bronić się przed zombi, zwierzętami i innymi ludźmi.

Grę tworzymy z nadzieją na zintegrowanie społeczności tematem survivalu oraz przetrwania w trudnych czasach. Liczymy na wasze zainteresowanie, pragniemy pokazać wam jak gra powstaje i jak wygląda, abyście i wy mieli wpływ na jej powstawanie. Nie tworzymy jej dla pieniędzy tylko z pasji do gier survivalowych (no i ze złości na 7days to sraj). Będziemy realizować wizje nie tylko swoją, ale i innych graczy, tak by granie w Tomorrow Lost sprawiało przyjemność. Pragniemy, by gra była wymagająca, realistyczna bez mechanik, które nikomu się nie podobają lub są oderwane od rzeczywistości.

Poniżej dodaje link do Discorda dzięki któremu można być na bieżąco z rozwojem projektu i dowiedzieć się więcej co się dzieje.
https://discord.gg/FzEZXyW