Slavicania!

Tutaj możesz pochwalić się efektami swojego dzieła, lub poznać opinie innych.

Re: Slavicania!

Postprzez Ether_141 » 14 Lis 2018, 21:56

Nie wiem czy coś Ci się zepsuło z oświetleniem czy tak to sobie zaplanowałeś, ale ja nic nie widzę miejscami. Wszystko mam czarne, widzę tylko tego Cube białego nad postacią. To odstrasza na samym początku. Po uruchomieniu nie wiedziałem o co chodzi, jak się porusza postacią. Brakuje mi też jakichś efektów dźwiękowych. Jest też kilka takich małych bugów graficznych, które nie są trudne do naprawienia, a psują efekt. Ale mi bardzo podoba się klimat, który udało Ci się stworzyć. Te ciemne pomieszczenia. Póki co gra nie zachęca i nie chce się w to grać. Pograłem 3 minuty i odpuściłem. Irytująca jest też ta potrzeba ciągłego klikania aby przesunąć postać. Fajnie by było gdyby można było trzymać przycisk myszy, a postać po prostu by podążała za kursorem. Liczę na to że wrzucisz za jakiś czas zaktualizowane demo. Chętnie wtedy pogram :)
Awatar użytkownika
Ether_141

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postprzez Palanthir » 15 Lis 2018, 12:20

Tak sobie włączyłem to demo i dwie rzeczy rzuciły mi się od razu w oczy.
1. trzeba cały czas klikać myszką żeby chodzić, to trochę meczące.
2. UI blokuje raycast chodzenia, a nie jest w samym rogu.
Palanthir

Postprzez Elendirn » 15 Lis 2018, 16:20

Dziekuję za opinię! Kolekna grywalna wersja bedzie juz jal co wiecej dodam, ogólnie cały wysilek wlozylem w NPC w obiejty na mapie, lokacje więc dp jest dość szczupłe. Zajmę się teraz elementami graficznymi GUI, dzwiekami, zamiast contentem fabularnym oraz eksplolarycjnym jak i poprawa mechanili
"Mister Elendirn"
Elendirn

Miejscowość: Szczębżkoszewiszyce powiat Łękołowy

Postprzez therepo » 20 Lis 2018, 23:14

Zycze powodzenia w projekcie ;)
therepo

Poprzednia

Wróć do Projekty w realizacji i ukończone

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości