Ball's Adventures(moja pierwsza gra)

Tutaj możesz pochwalić się efektami swojego dzieła, lub poznać opinie innych.

Ball's Adventures(moja pierwsza gra)

Postprzez MichalMiszcz123 » 06 Lip 2018, 16:08

Jest to moja pierwsza gra zrobiona w Unity, wcześniej coś tam zrobiłem w Scratchu ale niezbyt się tym chwalę ;D. Wszystkie skrypty napisałem sam oprawa audio-wizualna jest zrobiona w większości przeze mnie. Tu jest do niej link na Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TailorBirdGames.BallsAdventures

Na tym forum mogłem często znaleźć pomocne rozwiązania, dziękuję za to, lecz nie wiem czy to mój błąd czy czegoś nie wiem, bo reklamy jakie zaimplementowałem (UnityAds), wyświetlają ciągle jedną reklamę, a chcę wyświetlać różne reklamy żeby coś zarobić ;D. Gdyby ktoś chciał zobaczyć i mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
MichalMiszcz123

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Ball's Adventures(moja pierwsza gra)

Postprzez MichalMiszcz123 » 06 Lip 2018, 22:07

PS: Z tymi reklamami to mam na myśli, że w kółko wyświetla się tylko reklama UnityAds i nwm czy to ja coś źle zrobiłem czy mam poczekać aż się właczą reklamy. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją z dokumentacji Unity. Podałem ID gry w Dashboard'zie i tak nie działa. Jest to moja pierwsza publikacja gry i trochę jestem zagubiony. Gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć o co chodzi to bym był bardzo wdzięczny.
MichalMiszcz123

Re: Ball's Adventures(moja pierwsza gra)

Postprzez MichalMiszcz123 » 07 Lip 2018, 15:29

Już nie ma problemu. Miałem właczony tryb testowy XD.
MichalMiszcz123

Wróć do Projekty w realizacji i ukończone

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości