[Android] Lotto Master - aplikacja dla użytkowników Lotto

Tutaj możesz pochwalić się efektami swojego dzieła, lub poznać opinie innych.

[Android] Lotto Master - aplikacja dla użytkowników Lotto

Postprzez KrzysztofZ » 25 Kwi 2018, 17:02

Siemanko, chciałbym wam przedstawić moją najnowszą aplikację, nazywa się Lotto Master

Google Play Link: https://play.google.com/store/apps/deta ... OTTOMASTER
Apka jest za darno.

Aplikacja ma dwie zasadnicze funkcje:

Funkcja1:

Podając wybrane przez nas liczby możemy sprawdzić ile w przesłości w grach lotto oraz eurojakpot liczby te dały wygraną:

Image

Image

Funkcja 2:

Jeżeli nie mamy pomysłu jakimi liczbami zagrać i nie ufamy lottowemu systemowi na chybił trafił to możemy za pomocą maszyn 3D wygenerować sobie liczby którymi możemy zagrać :)

Image

Image

Tutaj film YT z maszyną EuroJackpot:

A tutaj film z maszyną Multi Multi:

Apka zrobiona za pomocą Unity 5.5 przy użyciu Playmakera (w zasadzie praktycznie zero tutaj programowania, wszystko ogarnięte Playmakerem).

Pozostałe wykorzystane paczki:
G2U - import i zarządzanie bazą danych pobraną z google sheets
Particle Playground 3 - psychika poruszająca kule
Mad Level Manager - level manager
GoogleMobileAd od Stan Asset - reklamy google
oraz inne paczki.

Najcięższą rzeczą było zrobienie kuli z colliderem w której mogły się poruszać inne kule oraz wprawnie kul w ruch. Kulę udało mi się to zrobić tworząc dwie połówki dużej kuli w 3dsmax (każdy z obiektów o ilości poligonów mniejszej niż 255) i nadanie tym dwóm obiektom mesh collidera:

Image

Natomiast kule wprawiłem w ruch bombardując je cząsteczkami przy użyciu Particle Playground 3:

Image

Apka została zrobiona na początku roku, cały czas staram się dodawać do niej nowe funkcje. Apka ma już 1000 pobrań :D
Muszę jeszcze porawić szybkość działania, bo na telefonie jest bardzo mały FPS :(.

Pozdrawiam, Krzysiek!
KrzysztofZ

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Wróć do Projekty w realizacji i ukończone

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości