Unity 5.x nie ładuje się. (działa pod Windows 10)

Tutoriale ogólnie, nie tylko Unity.

Unity 5.x nie ładuje się. (działa pod Windows 10)

Postprzez bAb1k » 14 Paź 2016, 20:05

Witam serdecznie,
(słowem wstępu: ) Instalowałem sobie Unity w najnowszej na aktualną datę wersji i napotkałem się na następujący problem:
Image
Mówiąc w skrócie: po kliknięciu ikonki do odpalenia programu - kończyło się na szarym oknie. Co prawda nie ja jestem autorem rozwiązania, ale ku podzięce postanowiłem napisać poradnik w polskiej wersji językowej ;) (Tutaj źródło do strony: https://forum.unity3d.com/threads/unity ... ng.372682/ )

A więc na początku szukamy ścieżki: C:\Users\'użytkownik'\AppData\Roaming\Unity\Packages i tworzymy w tym folderze folder o nazwie: node_modules, a w tym folderze tworzymy dwa podwoldery: unityeditor-cloud-hub oraz unity-editor-home

Także nasza ścieżka wygląda tak:
Kod: Zaznacz wszystko
Packages ->
     node_modules ->
         unityeditor-cloud-hub
         unity-editor-home

Pierwsza część za nami ;). Teraz druga. Wchodzimy do miejsca w którym zainstalowaliśmy nasze kochane Unity i przechodzimy do: ..\Unity\Editor\Data\Resources\Packages i szukamy paczki o nazwie: unityeditor-cloud-hub.0.0.13.tgz i wypakowujemy jej zawartość (folder dist oraz plik package.json) do folderu wcześniej stworzonego o nazwie unityeditor-cloud-hub. Następnie powtarzamy czynność z paczką unity-editor-home.0.1.35.tgz i wypakowujemy jej zawartość (folder dist oraz plik package.json) do folderu wcześniej stworzonego o nazwie unity-editor-home.

Po tych operacjach Unity powinno już zacnie działać.
Efekt:
Image
bAb1k

Miejscowość: Olkusz
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Wróć do Tutoriale

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość