Unity 3d poradnik dla początkujących

Tutoriale ogólnie, nie tylko Unity.

Unity 3d poradnik dla początkujących

Postprzez Gantoris2000 » 08 Mar 2016, 14:36

Jeśli kiedyś chciałeś stworzyć grę na silniku Unity 5 polecam obejrzeć sobie i podążać za moją nową serią na yt, w której stworzymy prostą platformówkę na tym właśnie silniku... Zapraszam początkujących oraz tych, którzy nie są jeszcze mocno zaawansowani w Unity i chcieli by poznać parę fajnych patentów :)

https://www.youtube.com/watch?v=s8iqnLA8Ios
Gantoris2000

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Unity 3d poradnik dla początkujących

Postprzez Ice_trooper » 08 Mar 2016, 16:00

Witaj
Na razie widzę samą reklamówkę kanału, ale życzę powodzenia.
Niestety muszę na wstępie pomarudzić :F
Liczę, że wytrwasz do końca z różnymi projektami, które chcesz zrealizować (często jest tak, że ludzie zakładają, reklamują, wstawią 3/5 filmów i kończą : P)
Od strony technicznej:
1. Postaraj się usunąć szum z nagrania (jest trochę słyszalny, a wpływa to na odbiór).
2. Nie wiem czy to tylko na potrzeby reklamówki czy tak ogólnie pracujesz, ale grupujesz czy nazywasz odpowiednie obiekty? (bo na filmie są same "cube" i "cylinder").
Poza tym, będziesz kładł nacisk na pracę z Unity czy również przedstawisz jak coś rysujesz? (czy może tylko wstawisz gotowe pliki). Pytam, bo mówisz "nieszablonowymi rozwiązaniami graficznymi".
No i w sumie nie zgodzę się z pierwszym punktem ("nie umawiaj się ze znajomymi na weekend"), ale to już moja opinia.
Ogólnie życzę powodzenia ;]
Nie śpię, bo programuję.
Awatar użytkownika
Ice_trooper

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Wróć do Tutoriale

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości