Naucz się tworzyć gry na różne platformy od podstaw z GD-Pol

Tutoriale ogólnie, nie tylko Unity.

Naucz się tworzyć gry na różne platformy od podstaw z GD-Pol

Postprzez SteveMariano » 01 Mar 2015, 16:07

Witajcie jakiś czas temu otworzyłem serwis internetowy poświęcony tworzeniu gier na komputery, konsole nowej generacji oraz urządzenia mobilne. Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć profesjonalne gry na różne platformy, a nie znasz języków programowania, to odwiedź koniecznie moją stronę, a przekonasz się, że tworzenie gier jeszcze nigdy nie było takie proste!

Adres: http://www.gd-polska.pl

Image

Oprócz kursów z RPG Makera, które teraz zacząłem pojawią się również różne inne artykuły o programach, w których tworzy się gry 3D, będą różnego rodzaju kursy programistyczne, graficzne i wiele więcej. Zapraszam serdecznie!

Mariusz Wota
Administrator serwisu internetowego GD-Polska.pl
SteveMariano

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Naucz się tworzyć gry na różne platformy od podstaw z GD

Postprzez EvilArev » 02 Mar 2015, 23:03

Każda inicjatywa zachęcająca ludzi do GameDevu jest spoko. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś do pisania tutków z bardziej zaawansowanych silników niż Sim RM 95. To dość dziwny wybór, jeśli chcesz uczyć tworzenia "profesjonalnych" gier. RM XP/VX/Ace byłyby jeszcze trochę uzasadnione, jako że np. na Steamie pojawia się względnie dużo projektów stworzonych w nich, ale SimRM to zabytek : )

Pozdrowienia i powodzenia.
EvilArev

Postprzez SteveMariano » 15 Mar 2015, 15:59

EvilArev - Wiem, że sim to zabytek, ale pokażę od najstarszych do najnowszych wersji RPG Makerów, potem Unity 3D, UDK oraz inne silniki 3D oraz kreatory.

Strona jest już w pełni dostosowana do telefonów, tabletów, smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Zapraszam do przetestowania. :)
SteveMariano

Postprzez darkhog » 09 Kwi 2015, 22:57

Jako że sam w makerach robię, uważam że możnaby spokojnie przeskoczyć z serii 95 od razu do RM2000 - to chyba najstarsza wersja RM z której jeszcze ludzie korzystają. Bo z 95 to już naprawdę mało kto korzysta, nie dość że silnik ma bugi graficzne to często są problemy z odpaleniem na nowych systemach. Da się to obejść, no ale...

Po za tym seria 2000 ma już w miarę sensowny mapping i system eventów, 95 się do tego nie umywa.

Zauważ, że pomimo używania RM VX Ace do stworzenia mojego obecnego RM-owego projektu, to wspominam o RM2k. Dlaczego? Jest to po prostu dobry maker na początek, bez żadnych udziwnień typu Ruby, itd.
darkhog

Wróć do Tutoriale

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości