Narzędzia, drzewko rozwoju

Wolne dyskusje na każdy temat.

Narzędzia, drzewko rozwoju

Postprzez Majkel » 22 Mar 2018, 12:27

Chciałbym stworzyć projekt drzewka rozwoju które zawiera: trechnologie, budynki, itemy, surowce oraz skomplikowane relacje między nimi tak aby zwizualizować sobie przebieg gry, w jakiej kolejności wydobywać surowce, jakie budynki najpierw budować oraz jakie wynalazki wynaleźć najpierw itp. itd. Czy są do tego jakieś narzędzia, programy? Jeżeli nie to co się do tego nadaje najlepiej? (chciałbym wprowadzić wszystkie te rzeczy do jakby bazy danych a potem łączyć w drzewko i zmieniać jego widoki)
Majkel

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Narzędzia, drzewko rozwoju

Postprzez Palanthir » 22 Mar 2018, 13:35

Raz zdarzyło mi się używać draw.io, korzysta się nawet fajnie i jest dość proste.
Palanthir

Re: Narzędzia, drzewko rozwoju

Postprzez Majkel » 23 Mar 2018, 23:05

Palanthir napisał(a):Raz zdarzyło mi się używać draw.io, korzysta się nawet fajnie i jest dość proste.

WIELKIE dzięki jest zadowalające, coś takiego mi wyszło, może ktoś coś doradzi, czy są prostsze sposoby na tworzenie drzewka? Chciałbym poszczególne ramki z nazwami przedmiotów pobierać z bazy danych do szablonu.

https://ibb.co/i06MFS
Dodam małe wyjaśnienie, nie będzie zbędnych itemów pomimo ich ilości np. kora, liście wszystko będzie miało sens
Image
Majkel

Wróć do Off-topic

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości